KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Reproduktion 13899351
nr 1389 9351
Olof Thunman
(1879-1944), Sverige
Reproduktion, Olof Thunman (1879-1944), Sverige, efter. Uppsala. Signerad, daterad 1936, akvarell, yttermått inklusive ram: 26x24 cm
måndag 5 april 2021
kl 19:04:10
Olof Thunman
Läs mer om Olof Thunman